top of page

ČAKROVÉ KALHOTKY & TÍLKA

Čakry stimulují životní tok energie. Neustále vyzařují a nasávají energii. Naše myšlení určuje to, jak se cítíme. Přitahujeme a vytváříme si svůj druh energie. Čemu věnujeme největší pozornost, to žijeme. Když budeme pravidelně své čakry čistit od emocí, strachů, budeme mít více energie, radosti a harmonie ve svém životě.

Čakrové obrázky maluji 15 let. Zajímala jsem se o náš vnitřní svět od dětství. Pocit jinakosti a oddělenosti se změnil na zrnko písku a puzzle ve skládačce. Úžasné skládačce života, kde se nám nic neděje náhodou. Je to důsledek našich činů, činů našich předků. Osud je nám dán DNA, rodovými liniemi, zkušenostmi z minulých životů. Vím, že lze překročit práh. Jsme tady a teď. A to je důležité.

 

Náš život je o zodpovědnosti, nejen ke svým dětem, partnerům, ale hlavně k sobě a našim myšlenkám. Buďme tvůrčí a zvídaví, nebojme se zkušeností. Ty krásné nás potěší, ty těžké nás posunout. Vidím nás jako bytosti světla. Místa v našich čakrách, auře máme občas zamuchlaná. Trápením, očekáváním, neřešenými problémy, strachem. Ano, znám to. Ale když si je pojmenujeme, nacítíme, je to cesta k úspěchu. Překonání a chvíli úleva, klid a zase nanovo, jako na houpačce. A to vnímám jako zázrak života. Jednou nahoře, jednou dole. Dokonalí s našimi chybami.

 

Čakrové prádlo vybírejte intuitivně podle barvy nebo podle poselství, které mi přišlo.

Podpořte léčení a harmonizaci Vašich čaker.

 

Ilona Jonášová

bottom of page