top of page

O NÁS

Vesele_Velikonoce.jpg

LAURA JONAS® Umění oblékat

 

Jsme designéři Ilona a Martin Jonášovi a společně pod značkou LAURA JONAS® tvoříme autorské oblečení, módní doplňky a šperky. Značku jsme založili v roce 2004 v Litomyšli v České republice. Jsme ryze česká značka. Spolupracujeme s českými švadlenami a tiskaři a jsme za ně vděční. Naší vášní je tvořit originální módní kousky pro sebevědomé ženy, které se nebojí být vidět.

 

Při tvorbě dbáme na prvotřídní kvalitu zpracování i použitých materiálů. Naší filozofií je vyrábět originální modely v malých sériích. Šijeme z látek s vlastními vzory či potisky, jejichž předlohou jsou autorské fotografie, akrylové malby nebo počítačová grafika. Šaty, sukně, legíny či kabát se tak stávají

uměleckým dílem.

 

V roce 2017 jsme naše modely začali doplňovat prvky vyrobenými na 3D tiskárně. Ve stejné době jsme pomocí technologie 3D tisku vytvořili i první kolekci šperků. 3D tisk poskytuje přidanou hodnotu našemu oblečení a posouvá naši tvorbu na další úroveň. 3D tisk vnímáme jako technologii bez limitů. Při své tvorbě jsme omezeni pouze naší představivostí. Díky 3D tisku můžeme naše modely doplnit originálními zakázkovými komponenty, jako jsou nejrůznější spony, knoflíky, nášivky, brože a ucha ke kabelkám. Velice jsme si oblíbili tiskové materiály značky Polymaker pro jejich houževnatost, snadný tisk, krásné zářivé barvy a na dotek příjemný povrch. Tištěné díly rádi kombinujeme s krystaly Swarovski a komponenty s chirurgické oceli.

 

Cítíme, že 3D tisk je budoucnost, na kterou si můžeme sáhnout již dnes a je nám jasné, že jsme teprve na začátku. Již nyní se těšíme na další nápady uskutečněné za pomocí této technologie.

bottom of page