top of page

Osobní
obrazy

Vaši energii
Vám pomohu zhmotnit
díky intuitivní malbě
na malířském plátně,
papíře 
nebo oblečení

UMĚNÍ SNÍT

Obrazy maluji dvojím způsobem. Buď jako předlohy pro vzory na módní oblečení, které tvoříme společně se svým mužem pod značkou LAURA JONAS nebo intuitivně, kdy se nechávám vést.

 

Obrazy na míru maluji tak, že se na Vás napojím, vnímám Vaši energii, čakry, auru. Nechám se vést, neřeším barvy ani tvary, nezasahuji. Následně Vám řeknu, co v obrázku vidím, cítím. Často to jsou energie pro ukončení toho, co Vám již neslouží a nastartování toho nového. Světelný kód pro napojení na Vaši duši, Vaši pravdu, Vaši realitu, Váš sen, úkol duše. K obrázku mi přijde vzkaz od Vašeho anděla.

 

Cena sezení, kdy si odnášíte malbu na akrylovém papíře velikosti A4 a vzkaz je 1600,- Kč. Čas, který Vám věnuji a společně ho spolu strávíme, je cca hodina až hodina a půl.

 

V nabídce budou i již hotové obrázky, ze kterých budete moci sami intuitivně vybírat. Podle toho, který si Vás přitáhne barvou, tvarem, případně podle vzkazu, který mi k němu přišel a je tématem, které nyní řešíte Vy nebo Váš blízký, kterého chcete obrázkem obdarovat. Cena tohoto obrázku je 1109,- Kč.

 

Pokud máte o namalování obrazu na míru zájem, zavolejte mi na 605 760 161, napište na emailovou adresu ilona.jonasova@seznam.cz nebo mi pošlete zprávu přes webový formulář níže.

 

​Těším se na naše společné setkání

Ilona

Napište mi

Ilona Jonášová, Atelier LAURA JONAS®

Polní 391, 57001 Litomyšl

ilona.jonasova@seznam.cz  |  Tel: 605 760 161

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon

Děkuji za Vaši zprávu, brzy se Vám ozvu.

bottom of page